Kurumsal / Hakkımızda

Fahri Usta Kurumsal

1951 Yılında Aydın Söke ilçesinde Fahri Göktuna liderliğiyle faaliyetine başlayan "FAHRİ USTA MOTOR YENİLEME" 2011 Yılında Süperselva Mermer,Mermer Malzemeleri ve Motorlu Araçlar, Ltd.Şti çatısı altında adı,hizmetleri ve makina parkıyla tamamen yenilenmiş olup, 850 metrekare kapalı alanda 10 Personel, 3 Araç , 24 tezgah ile TSE ve ISO güvenceleri altında hizmetini sürdürmektedir.


Vizyonumuz

Fahri Usta Vizyonumuz Fahri Usta Motor Yenileme, çalışanları ve bayileri ile beraber uzmanlaştığı tüm motor yenileme hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli, kendini geliştiren öncü bir kuruluştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, bayileri, çalışanları ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. İşimize sahip çıkarak, hizmet ve satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kaliteyi sürekli iyileştirme anlayışını benimser ve paylaşırız. Kalitede, hizmette, bayi ilişkilerimizde ve müşterilerimize sunulan hizmetlerimizde en iyi olmak ve bu yerimizi korumak ana hedeflerimizdendir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda ana yönetimi üstlenmek ve piyasada lider kalmak temel ilkemizdir.

Takım ruhu anlayışını benimser ve yaşatırız. Bayi ve çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırır ve alanlarını genişletiriz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren, yenilikçi ve lider bir kuruluşuz. Uluslararası standartlarda hizmet sunan referans bir firmayız. Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın güvenlik şemsiyesi altındaki tüm servis noktalarımıza ulaşmasını sağlarız..


Misyonumuz

Fahri Usta Misyonumuz Kaliteli hizmeti hep birinci sırada tutan Fahri Usta Motor Yenileme, en küçük motordan en büyük ağır iş makina'larına kadar her ürüne aynı hassasiyet ve özenle yaklaşmaktadır. Müşteri memnuniyetinin şirket içinden geçtiği bilinci ile çalışanlarımızın, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak ve takım çalışmasını destekleyerek küresel becerilere yatırım yapan bir şirket olmak ilkemizdir.

Çalışanlarımızın geliştirilmesi, sürekli iyileştirme ve toplumsal sorumluluk bilincine sahip yönetim biçimi anlayışımızla, motor yenileme hizmetinde kaliteden ödün vermeden, sektöründe kendisine yakışır bir yer edinmek ana görevimizdir. Sürekli değişen teknoloji ile kendini yenilemek, marka odaklı düşünmek, ekonomik ve hızlı hareket etmek önceliklerimizdir.


Değerlerimiz

Fahri Usta Değerlerimiz Dürüstlük & Güvenirlik
Söyleyecegimiz her söz bizi yansitir, bizi anlatir. Bunun içindir ki; Tedarikçimiz, Müsterimiz ve Çalisanlarimiza söyledigimiz her söz gerçeklestirme ve uygulama için söylenir.

Yenilikçilik
İşimizden aldığımızı işimize yatırım yaparak Dünya’da sektörümüz ile ilgili en son gelişme ve teknolojik makine parkuru ile gelişimimizin sürekliliğini sağlayarak hak ettiğimiz liderliğimizi sürdürmek.

Çözümcül Olmak
Evren hareketi alkislar, düsünceyi degil sözü bizim hareket, sikâyet etme çöz anayasamizin vazgeçilmez noktasidir. Siz sorunlarinizi getirin biz pratik ve faydaci çözümler üretelim.

İş Bilinci
Istedik ki; biz isimizi, kaliteli 'ilk günkü fabrika degerlerinde' üretelim. Atadan aldigimiz is ahlakimiz, is anlayisimizi, is bilincimizi yüksek ve sürekli tutsun. Isimize kattigimiz deger, sizin bize kattiginiz deger'le bulussun. Bu deger her daim 'Müsterilerimizin Mutlulugunun Isigi' olsun.