Gmy Kimdir?

GMY, Motor Yenileme Sektörü'nde Dünya'nın önde gelen otomobil üreticilerinin en gelişmiş sistemlerini ve revizyon metotlarını Türkiye'ye getiren ve bu hizmetleri koşulsuz müşteri memnuniyeti, ülke genelinde garanti, standart hizmet, ekonomiklik, hızlılık ve teknik destek ilkeleriyle ve yüksek franchise standartlarıyla tüketiciye sunmayı amaçlayan bir "Motor Yenileme" Franchising markasıdır.


GMY servis noktalarına sunduğu teknik ve idari eğitimler le hizmette standartlaşmayı sağlamakta, ana firma olarak önerdiği başarısı kanıtlanmış metotlar ile her servis noktasının bölgesel pazarlarında lider konumuna erişebilmesini ve güçlü ve karlı bir sistemin parçası olmasını amaçlamaktadır.


Teknik, idari ve fiziki açıdan kendilerini geliştiren motor yenileme firmaları kısa zamanda garanti parkında gerçekleştirilen motor revizyonları için Iveco, Ford Otosan, Nissan, Kia ve Man gibi firmalar tarafından tercih edilmeye başlanmış ve Türkiye genelinde en iyi 41 motor yenileme firmasının birleşmesi ile güç kazanmıştır.

GMY servis noktalarında revizyonu yapılan motorların garantisi sadece motoru yaptırdığınız şehirde değil, bütün Türkiye genelinde sürmektedir. Yaygın servis ağımız sayesinde garanti süreci içerisinde meydana gelebilecek her türlü motor yenileme firmasından kaynaklanan arıza, Türkiye'nin her yerinde, GMY servis noktalarınca ücretsiz karşılanmaktadır.

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen GMY servis noktalarında satış sonrası hizmet garantisi 1 yıl/100.000 km'dir